Çalıştaylar

Uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışan araştırmaları hizmetleri sunar
Çalıştaylar

Çalıştay nedir?

Çalıştay veya workshop, bireylerin ortak bir konu üzerinde çalışmalarını, düşünmelerini ve öğrenmelerini sağlayan uygulamalı bilimsel öğretim tekniğidir. Çalışanlarla gerçekleştirilen çalıştaylar, bir sonucun kök nedenlerine inmek, etkili aksiyon üretmek amacıyla gerçekleştirilen grup çalışmalarıdır.


Farklı Çalıştay Çözümlerimiz

ÇBM Çalıştayları:

Çalışan bağlılık, motivasyon ya da memnuniyetinin düşük olduğu bölümlerde/ pozisyonlarda kök nedenleri anlamak ve aksiyon önerilerini çalışanlarla birlikte oluşturarak önceliklendirme yapmak için gerçekleştirilir.


İMM Çalıştayları:

İç Müşteri Memnuniyeti Araştırması sonucunda çatışma yaşayan bölümler arasında uzlaşma sağlamak amacı ile düzenlenir. Tüm tarafların servis anlaşması üzerinden hemfikir olup imzalaması sağlanır.


Örgüt İklimi Çalıştayları:

Örgüt İklimi Araştırması sonucunda Kurumsal Amaçlar, Kurumsal İstikrar, Katılımcılık ve Dış Çevreye Uyum boyutlarında farklı seviye liderlerin ve çalışanların beklentilerinin anlaşılmasını ve çözüme yönelik aksiyonlarının belirlenmesini amaçlar.


İş Liderleri Çalıştayları:

Çalışan Bağlılık ve Motivasyon araştırma sonuçlarının yönetim ekibi tarafından benimsenip aksiyon önerilerin katkı sağlamaları ve sahiplenmeleri için düzenlenir.


Başlamak için ilk adım?

İhtiyaçlarınızı konuşmak için sizi arayalım.


BAŞLAMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Diğer Kalitatif Araştırma Çözümleri

Kalitatif Araştırma
AdisaPin Haberler Tüm Haberler
Başlamak için ilk adım