Haberin Detayı

11 Aralık 2019, 15:56

Adisa kurucusu ve yöneticisi Hüseyin Adanalı, 9 Aralık Pazartesi günü KURSAM ve TARMER ortaklığıyla Aydın Üniversitesi'nde gerçekleştirilen "Sürdürülebilir Üniversite ve Değişen İnsan Yönetimi" Konferansı'na katıldı. 

Dr. Öğretim Üyesi Murat Salepçioğlu'nun konuşmasıyla başlayan konferansın ana boyutları, çalışma hayatında değişen insan ve bu değişimle uyumlu nitelikli eğitim olduğundan katılımcılar iş dünyasından önemli isimler ve akademisyenlerden oluşuyordu. Açılış konuşmalarıyla katılımcıların konuşmaları ardından Hüseyin Adanalı keynote speaker olarak "Kitlesel İK Yönetimi Sona Erecek..." başlıklı sunumunu yaptı. Modern İK'nın demografiden ziyade psikografiye bakması gerektiğini söyleyen Adanalı, konferansı dinlemeye gelen üniversite öğrencilerine "En iyi değil, gönlünüze, yani kariyer motivasyonunuza uygun işte çalışın." tavsiyesinde bulunarak sunumunu tamamladı.

Etkinlik, Sürdürülebilirlik Ödüllerinin ve katılım plaketlerinin takdimi ardından konuşmacı katılımcıların konu üzerine düşünce ve deneyimlerini paylaşmaları ile son buldu. 

Hüseyin Adanalı'nın değişen iş dünyası ve çalışan profiline paralel değişim göstermek durumunda olan İK üzerine yaptığı sunuma buradan ulaşabilirsinizPaylaşKalitatif Araştırma
AdisaPin Haberler Tüm Haberler