MÜŞTERİLERİMİZİN DENEYİMLERİ

Uzman ve deneyimli kadrosu ile çalışan araştırmaları hizmetleri sunar
 • PİN Araştırma Hizmetleri ile beraberliğimiz sırasında gerek...

  PİN Araştırma Hizmetleri ile beraberliğimiz sırasında gerek işin yapılış şekli, gerek ise yorumlar kısmında çok faydalı ve derin analiz yapma imkânımız oldu. Özellikle raporlamalarında gösterdikleri esneklik ve yenilikçi yaklaşım etkileyiciydi. Saygılarımla.

  Cihangir Kavuncu - İ.K. ve Org. Genel Müdür Yardımcısı Yapı ve Kredi Bankası
 • 18 senelik meslek hayatımda pek çok firma ve danışmanlık...

  18 senelik meslek hayatımda pek çok firma ve danışmanlık şirketi ile birlikte pek çok proje yaptım. PiN Araştırmayı bence farklı kılan onu var eden insanları. Her işe kendi isleri gibi sarılan, şirketi de çalıştıkları şirket olarak benimseyen bir çalışma biçimi bu kişilerin firmayı tercih edilir kıldığına inanıyorum. Müşterisini doğru dinleyen, anlayan, onunla heyecanlanan ve iki kafa düşünme pratiğini yapan en sonunda da ortaya çıkanları değere dönüştürecek şekilde sunmak ve aksiyona dönüştürmek için uğrasan siz değerli PiN çalışanları bu eşsiz deneyimi yarattığınız sürece sizle olmaya devam edeceğiz

  Zeynep Derya Levent - İnsan Kaynakları Direktörü ATÜ Turizm İşletmeciliği
 • Değerli PiN Araştırma Ekibi Sevgili Arkadaşlar, Dün...

  Değerli PiN Araştırma Ekibi Sevgili Arkadaşlar, Dün şirketimizde yapmış olduğunuz sunum ve detaylı açıklamalar için çok çok teşekkür ederiz. Hem üst yönetim hem İK ekibimizde bir kez daha İK sistemlerinin önemini bu anket sonuçları vasıtası ile vurgulamış olmanız, farkındalıkta İK boyutunun öneminin altını çizmiş olmanız özellikle bağımsız bir 3. göz tarafından bunun anlatılmış olması bizler için çok önemliydi. Bu vesile ile başarılı sunumunuz, yaratıcı çözüm önerileriniz ve destekleyen yaklaşımlarınız için bir kez daha teşekkür ederiz Emeklerinize sağlık Sevgilerimizle

  Recep Yiğit - İK ve İş Güvenliği Müdürü Toyota Boshoku Türkiye
 • Uzun yıllardır kendi IK ekibimiz ile yürütmekte olduğumuz...

  Uzun yıllardır kendi IK ekibimiz ile yürütmekte olduğumuz “Çalışan Bağlılığı Anketi” çalışmamızı, 2014 senesi için PiN Araştırma ile birlikte yürütmeye karar verdik. Bu kararı vermemizdeki en önemli unsur; her yıl yaptığımız anketlere katılım oranının yıllar içinde ciddi anlamda azalması ve çalışanlarımızın anketlerin güvenirliği ile ilgili kaygılarını dile getirmeleri oldu. Bizler için çalışanlarımızın tüm samimiyetleri ile soruları yanıtlamaları, bunun sonucunda ise alacağımız aksiyon planları ile hem onların motivasyon ve bağlılıklarını yükseltmek hem de şirketimizin verimliliğine pozitif katkı sağlamak çok önemliydi. PiN Araştırma ekibinin titiz çalışması sonucunda, %90’ları bulan bir katılım sağladık. Sonrasında yapılan detaylı raporlamalar hem bizler hem de Yönetim Kurulumuz için çok aydınlatıcı oldu. Başarı ile tamamlanan bu projede tüm PİN Araştırma Ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

  Selda Aydın - İnsan Kaynakları Direktörü Silverline
 • Mağaza organizasyonumuzda çok önem verdiğimiz çalışan...

  Mağaza organizasyonumuzda çok önem verdiğimiz çalışan bağlılığı ve memnuniyetine yönelik yaptığımız araştırmayı PİN Araştırma ile gerçekleştirdik. Büyük ve dağınık bir organizasyon olarak Şok Marketler’de bu süreci iyi yürütmek için gerçekten iyi bir partnerle çalışmak önemli. Tüm operasyon ve planlamayı sizinle birlikte yapacak, takibinde size destek olacak, organizasyonun gereksinimlerini anlayacak ve buna cevap verecek çözümler üretecek bir partner olması gerekiyor. Pin Araştırma ile çalışırken tüm bu noktalarda kendilerini her zaman yanımızda hissettik. Aynı zamanda yaklaşımları, kullandıkları metodoloji ve konu ile ilgili uzmanlıkları da, bu kadar önemli bir konuda yapılan çalışmayı daha değerli hale getiriyor ve sizi güvende hissettiriyor. Bağlılık ve memnuniyet anket çalışması için firma seçim sürecinde olan her ekibe gönül rahatlığıyla Pin’i önerebilirim.

  İnci Uğurlu - İnsan Kaynakları Müdürü Şok Marketler A.Ş.
Kalitatif Araştırma
İletişim Bize Ulaşın
Pin Araştırma Hizmetleri Ltd. Şti.

Akasya Kent Kule A1-196 Acıbadem Üsküdar - İstanbul

Tel: +90 216 504 88 77 (Pbx) Faks: +90 216 504 88 79

www.adisapin.com.tr

info@adisapin.com.tr

AdisaPin Haberler Tüm Haberler